כידוע, עור צעיר עובר תהליך קילוף והתחדשות באופן טבעי ועצמי. אך עם הגיל, תהליך ההתחדשות הטבעי הופך פחות ופחות יעיל. כתוצאה מכך נצברים בעור פגמים שונים.

ישנם 2 סוגי פילינגים עיקריים: פילינג כימי ופילינג לייזר.

פילינג כימי או קילוף זהו טיפול שבו מורחים תמיסה ייחודית, שגורמת לקילוף העור ולאחר מכן לתהליכים ביולוגיים המחדשים את העור. כתוצאה מכך העור נראה חדש, רענן ומבריק.

ד"ר רונן מגון מבצע את כל סוגי הפילינגים:

  • פילינג שטחי – מרענן את מראה העור, מקנה לו זוהר ורעננות ומטשטש פיגמנטציות שטחיות.
  • פילינג בינוני – עמוק יותר, מסיר כתמי פיגמנטציה, נזקי שמש ומעלים קמטים עדינים.
  • פילינג עמוק – מהדק את העור, מסיר כתמים ואת מירב הקמטים והקמטוטים.

 

פילינג לייזר

פילינג לייזר מתבצע באמצעות קרני לייזר היודעים לחדור לעור בעומק מדוייק ולחדשו בהתאם. פילינג לייזר מתבצע במספר טיפולים 2-3 טיפולים ויוצר תוצאה של חידוש העור, מיצוק העור והעלמת קמטים וקמטוטים.

 פילינג עמוק – פנול

זהו הפילינג המשמעותי ביותר החזק ביותר. הפילינג המעלים כתמי פיגמנטציה, קמטים וקמטוטים, במיוחד קמטי עישון סביב הפה. הפילינג משפר את מרקם וטקסטורת העור. טיפול זה נחשב לטיפול הטוב והיעיל ביותר בעולם, לשיפור מרקם העור, גוון, טקסטורה. הטיפול גורם ליצרת סיבי קולאגן ברקמת העור, ובכך לחידוש משמעותי. התוצאות מחזיקות מעמד למשך 10 שנים ואפילו 15 שנה

הפילינג יודע למחוק קמטים עמוקים ושטחיים (למשל במצח, סביב העיניים קמטוטים בלחיים וקמטים עמוקים סביב הפה) אין דומה לו. וזהו הטיפול החזק והיעיל ביותר להעלמת כתמים, קמטים הגורם לשינוי הגדול ביותר אותו אדם יכול לצפות או לבקש.

מדובר בהליך אסתטי בודד, שבסופו המטופלת תראה כ10 שנים יותר צעירה יותר מאשר מלפני הטיפול. ואת התוצאות כאמור ניתן להנות מהם לשנים ארוכות ועד ל15 שנה לאחר הטיפול.

בעבר היה נהוג לבצע פילינג זה בחדר ניתוח, אך היום בעזרת פורמולציות עדינות יותר, ניתן לבצע במרפאה ללא צורך בחדר ניתוח, אלא במרפאתו הפרטית של דר מגון.

דר מגון מיומן מאוד ועבר הכשרות לכך בארץ, ובשתלמויות בארה"ב ובברזיל.

 

 

 

 

 

 

למי מתאים הפילינג העמוק?

   1. אם עיקר הבעיה היא קמטים מרובים  מסביב לפה
   2. אם רוצים למצק את העור ובאותו הזמן לטפל בכתמים וקמטוטים.
   3. אם קיימת נפילה של הפנים ולא רוצים לעשות ניתוח.
   4. נשים מעשנות שלא מצליחות להפסיק לעשן לצורך ניתוח.
   5. נשים בזמן תהליך הרזיה שחוששת מנפילת העור בהמשך.

 

אז איך מתבצע התהליך?

בשלב הראשון דר מגון יבדוק את סוג עור המטופל ויתאים את סוג התרכובת בה הוא ישתמש לצורך ביצוע הפילינג. הטיפול מתבצע באמצעות תמיסה מיוחדת, במרפאתו הפרטית תחת טשטוש ובמהלכו יגרום הרופא לכוויה בדרגה נמוכה על גבי העור על מנת להרוס את השכבות העליונות שלו ולגרום לו להתקלף. תמיסת הפילינג העמוק גורמת להסרת השכבות הפגומות ומעודדת יצירת עור חדש עשיר בסיבי קולגן. סיבי קולגן אחראים באופן טבעי על האלסטיות של העור. כשהעור עשיר בקולגן, הוא נראה חלק ומתוח. סיבי הקולגן הנבנים בעור בעקבות פילינג עמוק והם האחראים על כך שהתוצאות של טיפול זה נשמרות לשנים ארוכות.

 

 

האם ניתן לבצע את הטיפול רק בחורף?

ניתן לבצע את הטיפול בכל ימות השנה. אולם חשוב להישמר מחשיפה לשמש, ולהקפיד לא להיות חשוף לשמש בתקופה של מספר חודשים לאחר הטיפול. לאנשים שנוטים להסתובב הרבה בחוץ ובשמש עדיף שיבצעו זאת בחורף.

האם הפילינג מתאים רק לבהירות עור או גם לכהות?

הפילינג מתאים לכולם. אולם מטופלים שיש להם עור כהה, תהיה להם לאחר הטיפול פיגמנטציה תגובתית שחולפת בתוך מספר חודשים.

 

האם הפילינג יעלים צלקות כמו צלקות אקנה ועוד?

למרות שמדובר בטיפול העמוק ביותר שניתן לבצע בעור הפנים, גם פילינג עמוק אינו מוחק צלקות, אלא משפר ומטשטש אותן.

לאחר ביצוע התהליך של פילינג עמוק העור ייצר בקצב מוגבר יותר ממקודם רקמת עור חדשה. אותה רקמת עור תהיה נקייה מתוחה בעלת מראה חיוני ובריא. לאחר פילינג עמוק מתקבל עור חלק מוצק ומהודק ולכן המראה הכללי שמתקבל הוא מראה חיוני צעיר ובריא.

הטיפול מתבצע במרפאתו  הפרטית של דר מגון תחת טשטוש וכרוך בהחלמה של 8 ימים בבית. ישנה אדמומית לאחר הטיפול אשר ניתן להסתירה באמצעות איפור בו ניתן להשתמש מיד לאחר הטיפול. האדמומיות חולפת בהדרגה בתוך חודשים ספורים.

היתרון המשמעותי של הפילינג העמוק הינו שמתוצאות הטיפול נהנים לאורך שנים ארוכות בשונה מטיפולים אסתטיים אחרים אשר יעילותם קצרה יותר. הזרקות לצורך השוואה מקנים תוצאה עדינה שמחזיקה מעמד לאורך 6-12 חודשים לכל היותר ואילו פילינג עמוק נותן תוצאה למשך 5-15 שנים.

מעוניינים בפרטים נוספים או להגיע לפגישת ייעוץ? לפרטים נוספים ולתיאום תור התקשרו: 0506712688

 

 

פילינג לייזר

פילינג לייזר הינו קילוף עור והתחדשותו המבוצע באמצעות פגיעה מבוקרת של העור מקרן לייזר. הטיפול מבוצע תחת הרדמה מקומית ולכן אינו כואב.  בזמן הטיפול קרן לייזר מרוכזת פוגעת באופן מדויק בשטח העור ובעומקו. ישנם 2 סוגי לייזר נפוצים – לייזר CO2 ולייזר ERBIUM YAG.  הייתרון הגדול של טיפול זה הינו בזמן החלמה קצר יחסית בהשוואה לפילינג כימי עמוק פנול. לאחר הטיפול יש תקופת החלמה הנמשכת 5-9 ימים ולאחר מכן מתקבל עור רענן חדש. עם שיפור משמעותי בקמטים ובכתמי הפיגמנטציה.

תוצאות הפילינג מקסימליות נצפות כעבור 3-4 חודשים, ונשמרות לתקופה ארוכה של 1-3 שנים

 

 

לפני
לאחר 2 טיפולי פילינג לייזר

ד"ר מגון רונן - מומחה לרפואת עור ומין

ד"ר מגון רונן, מומחה לרפואת עור ומין מטעם משרד הבריאות הישראלי, עוסק בתחום האסתטיקה למעלה מ 10 שנים. הוא חבר באיגודים הישראלי והאמריקאי לרפואת עור ומין. את התמחותו ברפואת עור ומין ביצע בבית חולים סורוקה בבאר שבע. כמו כן, הוא עבר השתלמויות מקצועיות בתחום האסתטיקה והפיליניגים במרכזי הוראה מובילים בארה"ב, בברזיל בסאו פאולו ובארץ ונמצא בקשר מתמיד עם קולגות בתחומו. ד"ר מגון משתף פעולה עם מיטב המומחים, דואג להתעדכן באופן שוטף בחידושי הרפואה בכלל והרפואה האסתטית בפרט ומשתתף באופן קבוע בכנסים והשתלמויות. מעבר לעבודתו השוטפת, ד"ר מגון רונן עוסק במחקר קליני ומרצה בכנסים, ובמסגרת מחקריו פרסם עם עמיתיו מאמרים מקצועיים.
כיום ד"ר מגון מנהל מרפאה פרטית בבעלותו ועוסק ברפואת עור ורפואה אסתטית.

מטופלים מתקבלים בתיאום מראש בלבד

כתובתנו: במגדל הרכבת, רחוב יצחק בן צבי 10, קומה 6, באר שבע

 

תעודות הסמכה

חוות דעת

שאלות ותשובות

היכן ממוקמת המרפאה?

תשובה: בבאר שבע, במגדל הרכבת, ' רחוב בן צבי 10, קומה 6. המרפאה צמודה לתחנת הרכבת במרחק הליכה של 100 מטר.

האם הפעולה מתבצע במרפאה פרטית?

כן. הפעולה מתבצעת במרפאה פרטית, ולא בחדר ניתוח

האם טיפולי הפילינג כואבים?

יש מגוון סוגי פילינגים. בפילינגים הקלים אין שום כאבים. הפילינגים הבינוני והעמוקים הטיפול כרוך ברמת כאב בינונית - אך דר מגון מבצע הרדמה מקומית במשחה ובמספר זריקות הרדמה - כך שאין כאבים למטופל.

מה טווח המחירים לביצוע פילינג

טווח המחירים יכול לנוע החל מ800 שח ועד ל18,000 שח תלוי בסוג הטיפול.

האם ישנם החזרים עבור הטיפול מחברות הביטוח הפרטיות

בעיקרון פילינג נחשב כטיפול אסתטי ורוב חברות הביטוח מחריגות את נושא האסתטיקה מפוליסות הביטוח. ולכן לרוב לא.כן ניתן לקבל החזר בעבור פגישת היעוץ הראשונית עם הרפואי

איך אני יכול/ה לקבל הצעת מחיר אישית לטיפול פילינג?

עליך להגיע לפגישת יעוץ עם דר מגון. דר מגון חייב יהיה לבדוק את סוג העור, מהו רצונך ומהי התוצאה הרצויה. דר מגון יסביר על אפשרויות הטיפול והתוצאה הצפויה וזמן ההחלמה(אם בכלל קיים) ובכך תגיעו להחלטה משותפת. חשוב להבין שיש מגוון של טיפולים וכל טיפול מותאם אישית לרצון, צרכי הלקוח וזמן ההחלמה האפשרי מבחינת המטופל.

האם ניתן לבצע טיפולים אלו חשבון קופת חולים או דרך בית חולים?

לא. היות שמדובר בפעולות אסתטיות, לא מבצעים טיפולים אלו בקופות החולים ובבית החולים.

לפגישת יעוץ השאירו פרטים

בקרו אותנו